X
Vārdadienas: Agris, Agrita

Sākusies pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam „Solis“

Sākusies pieteikšanās jauniešu izaugsmes forumam „Solis“
2016. gada 1. oktobris

Šogad forums norisināsies no 28.-30. oktobrim Iecavā viesu namā „Iecupes”

Foruma mērķis ir ar izglītojošu un interaktīvu lekciju un izbraukumu palīdzību izglītot un motivēt jauniešus par uzņēmējdarbības iespējām lauku reģionos, motivēt jaunatni iesaistīties lauku reģionu attīstības veicināšanā, iesaistoties sava reģiona sabiedriskās dzīves veidošanā. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta sevis un savas idejas pasniegšanas veidiem un radošai problēmsituāciju risināšanai.

Ilgtermiņa mērķis ir attīstīt Latvijas lauku reģionus, izglītot jaunatni un veidot motivētu jauno paaudzi, kā arī veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Foruma sauklis šogad ir “Problēma – jaunu ideju cēlonis”.  Ar šādu uzsaukumu foruma organizatori vēlas izcelt attīstības iespēju esamību Latvijas laukos. Uzņēmēji no dažādām lauksaimniecības nozarēm dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, kuros atklās, ka arī problēmas motivē rīkoties un attīstīties. Dalībniekiem būs iespēja gan pieredzējušu lektoru vadībā iepazīties ar sevis prezentēšanas aspektiem, dzirdēt jau pieredzējušu cilvēku stāstus, piedalīties diskusijās ar nozares speciālistiem, strādāt pie aizraujoša grupu darba, doties izbraucienā uz divām saimniecībām, kā arī kopīgi organizēt foruma 5.gadu jubilejas svinības.

Vakara daļā paredzētas dažādas radošās darbnīcas, kurās dalībniekiem būs ļauts radoši izpausties, izstrādāt savas idejas un dalīties gūtajos iespaidos citam ar citu.

Pieteikšanās līdz 14.oktobrim!

Pieteikuma anketu meklēt šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXFedWOUNgso47htCzE8ASgmXVYdB5q98jQc89kwb3MBYLFg/viewform


Uz drīzu tikšanos, Soļotāj!