X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Debašu Līderu skola 2018/2019

Debašu Līderu skola 2018/2019
2018. gada 11. septembris

 
 Iespēja piedalīties projektā "Debašu Līderu skola 2018/2019".
 
Vai vēlies būt jaunietis, kas prot sevi prezentēt lielu auditoriju priekšā, kas prot profesionāli aizstāvēt savu viedokli, atspēkot pret sevi vērstos uzbrukumus un kas prot kritiski izvērtēt informāciju? Vai vēlies mācīties no labākajiem debatētājiem pasaulē? Ja jā, tad tev ir jāpiesakās “Debašu Līderu skolā”!
 
Debašu Līderu skolā iegūtās prasmes ikvienam jaunietim noderēs, izvēloties nākotnes profesiju. Lai konkurētu nākotnes darba tirgū, būs nepieciešamas tādas prasmes kā spēja risināt sarežģītas problēmas, kritiskā un radošā domāšana, kā arī spēja argumentēt - prasmes, ko sniedz debašu izglītība.
 
Debašu Līderu skola ir neformālās izglītības projekts skolēniem un skolotājiem, kas notiek trešo gadu pēc kārtas ar British Council pārstāvniecības Latvijā un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā atbalstu.
 
Dalība projekta tiek piedāvāta 20 skolām, katru skolu pārstāvot diviem skolēniem un vienam skolotājam/-ai. Apmācības notiek angļu valodā. Dalība projektā ir bez maksas, kā arī dalībniekiem tiek apmaksāti ceļa izdevumi, apmeklējot nodarbības.
 
Apmācību grafiks: 
  • 29.septembris (Argumentācija), 
  • 3.novembris (Mediji, loģika & pirmie soļi debatēs), 
  • 8.decembris (Lekcijas pie pasaulē labākajiem debatētājiem), 
  • 30.decembris (Pieredzes apmaiņa & Pasaules mēroga aktualitātes), 
  • 19.janvāris (Neatkarīgie mediji, migrācija & gatavošanās dalībai pirmajā starptautiskajā debašu turnīrā), 
  • 2.marts (Ievads politikā & ekonomikā), 
  • 20.aprīlis (Noslēguma ceremonija)
 
Lai pieteiktos projektam, aizpildi šo anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEaZ7MF7gimDV8cUbubeVUSzSEI6qGRcD77Qf5gj6HJ0t8jQ/viewform 
 
Vairāk uzzini par projektu un mums Facebook: https://www.facebook.com/QUOtudoma/