X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Solis

„Solis“ vēlas iepazīstināt jauniešus ar uzņēmējdarbības un lauksaimniecības iespējām lauku teritorijās, motivēt jaunatni iesaistīties lauku reģionu attīstības veicināšanā, iesaistoties sava reģiona sabiedriskās dzīves veidošanā. Ilgtermiņa mērķi ir attīstīt Latvijas lauku reģionus, izglītot jaunatni un veidot motivētu jauno paaudzi,kā arī veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

#TEIRIESPĒJA

#TEIRIESPĒJA
2018. gada 20. marts

 

#teiriespēja

Meklējam rakstošu cilvēku, kurš vēlas radoši izpausties sagatavojot rakstus par biedrības “Latvijas Jauno zemnieku kluba” biedriem.

Ja esi atvērts un uz izaicinājumiem orientēts jaunietis, tad mums tieši Tevi vajag! Aicinām radošu jaunieti rakstu rakstīšanai. Laiks un vieta ir pielāgojama, jo mūsu biedri atrodami visā Latvijā Galvenās prasības ir latviešu valodas zināšanas ļoti labā līmenī un atbildības sajūta par sev uzticēto uzdevumu. 
Iespēja varētu būt interesanta komunikāciju, sabiedrisko attiecību, žurnālistikas studentiem vai jebkuram citam jaunietim, kurš var apstiprināt, ka viņa prasmes ir pietiekami labā līmenī.
Raksti paredzēti publicēšanai mājaslapā http://jzk.lv/ un Facebook lapā https://www.facebook.com/LatvijasJaunoZemniekuklubs/ u.c.

Tavi bonuss punkti, ko iegūsi: 
- iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un viņu saimniecības pa visu Latviju, 
- apmaksāsim transportu,
- uzrakstīsim par Tevi rekomendāciju, ko pielikt klāt CV, 
- iespēja praktizēties rakstīšanā un attīstīt komunikācijas prasmes, 
- iznest savu, autora vārdu publiski!

Par iespēju sazināties ar Lieni:
jzk@jzk.lv 
26619432