X
Vārdadienas: Banga, Glorija

Pieredzes apmaiņas braucieni

JZK organizē pieredzes apmaiņas braucienus četras reizes gadā.
"PABi" notiek pavisam nepiespiestā gaisotnē – sakāpjam pa mašīnām un divu dienu laikā apskatām 6 – 8 dažādu nozaru uzņēmumus, nakšņojam tur kur ir pietiekmi daudz vietas lai vakarā varam kopīgi pavakariņot un saklāt savus matračus saldam miedziņam, ja tam pietiek laika.

Permakultūra kā uzņēmējdarbība-dzīvotspējīgas mazas saimniecības

Permakultūra kā uzņēmējdarbība-dzīvotspējīgas mazas saimniecības
2018. gada 30. augusts

2018. gada 20. septembrī Agnis Graudulis apkopos savu un Richard Perkins pieredzi, lai runātu par permakultūras/regenerative agriculture saimniecībām kā veiksmīgu uzņēmējdarbības formu. Permakultūra nav tikai 'niekošanās dārziņā', bet palīdz kopēt plašākus ekosistēmas procesus, audzēt augsni un nodrošināt stabilus ienākumus pieturoties pie "earth care, people care un fair share" attieksmes. Tie, kas bija Ričarda lekcijās Latvijā 2015. gada novembrī varēs dalīties ar savām pieredzēm iedzīvinot šādu pieeju Latvijas apstākļos.

Vairāk par permakultūras aktivitātēm Latvijā varat skatīt www.permakultura.lv/pasakumi un pieteikties pasākumam rakstot vai zvanot Agnim uz 29224543, kā arī skatīt to facebook: https://www.facebook.com/events/235869573710329/

Uz tikšanos 20. septembrī Mārupē, kur tiek sperti pirmie soļi "Mārupe permaculture farm" veidošanā!

Elgars Felcis