X
Vārdadienas: Ženija, Eiženija

Pieredzes apmaiņas braucieni

JZK organizē pieredzes apmaiņas braucienus četras reizes gadā.
"PABi" notiek pavisam nepiespiestā gaisotnē – sakāpjam pa mašīnām un divu dienu laikā apskatām 6 – 8 dažādu nozaru uzņēmumus, nakšņojam tur kur ir pietiekmi daudz vietas lai vakarā varam kopīgi pavakariņot un saklāt savus matračus saldam miedziņam, ja tam pietiek laika.

Kas ir PAB?

Kas ir PAB?
2017. gada 12. maijs

Vai zini, kas ir PAB?

Jauno zemnieku klubs jau ilggadēji turpina tradīciju ik gadu vairākas reizes gadā izglītot savus biedrus un citus interesentus, izstrādājot pieredzes apmaiņas braucienus.

Ņemot vērā, ka esam jauniešu organizācija, mūsu pieredzes apmaiņas braucienos parasti valda ļoti pozitīva un jautra gaisotne. ;)

Braucieni ilgst divas dienas, ieskaitot nakšņošanu - studentu kopmītnēs, viesu namos vai pie biedriem ciemos!

Svarīgi arī, ka brauciens sastāv ne tikai no mācīšanās un pieredzes gūšanas, bet arī no socializēšanās savā starpā un kopā būšanas. PAB ir viens no veidiem, kā mēs atkal satiekamies.

Dodam iespēju biedriem pašiem plānot un organizēt braucienus, jo tieši viņi ir tie, kuri vislabāk zina savu reģionu/ novadu/ pagastu un iespējams, zina kādu cilvēku ar iedvesmojošu dzīvesstāstu, kurš ikdienā plaši nepublicējas. Mēs mēģinām apvienot patīkamo ar lietderīgo.

Pagājušā gada novembrī, Lāčplēša dienā izveidojām paši savu zibakciju - par godu šai nozīmīgajai dienai izveidojām paši savu Latviju sniegā no svecītēm :) Šī gada janvārī dodoties viesoties uz Latvijas jauniešu galvaspilsētu Liepāju, ķērām mirki un jūras krastā meklējam dzintaru un izbaudījām rokgrupas "Līvi" dziesmu koku!!!

Tā mēs to darām, gūstam pieredzi patīkami!