X
Vārdadienas: Banga, Glorija

Glāze Latvijas

Arī bezdarbība ir darbība! Latvijas lauku jaunieši aicina ik vienu ikdienas uzturā lietot Latvijā ražotus produktus, tā atbalstot vietējos uzņēmējus. Projekts „Glāze Latvijas“ sākās ar pieciem jauniešiem, kas svētdienas dienā, zirgu stallī pacēla piena glāzes par vietējiem piena ražotājiem un aicināja to publiski darīt arī citus. Lai laukos būtu darbs, lai latviešu dzertu Latvijā ražotu pienu, lai veikalu plauktos būtu Latvijas labumi, lai patriotisms neaprobežojas ar latviskām aprocēm vien, lai mēs novērtētu viens otra ieguldīto darbu! #GlāzeLatvijas

Ugunskura vakars un lauku diena zs Lejasciņi

Ugunskura vakars un lauku diena  zs Lejasciņi
2018. gada 30. augusts


20.jūlijā Valkas novada Ērģemes pagastā zemnieku saimniecībā Lejasciņi norisinājās Dotnuva Baltic lauku dienas, kuras ietvaros apmeklētāji varēja aplūkot plašu klāstu CASE traktoru un dažādus agregātus. Noritēja augsnes sagatavošanas un lopbarības sagatavošanas  tehnikas demonstrējumi - vālošana, pļaušana, ruļļu tīšana u.c.   Lauku dienu apmeklēja ap 300 cilvēki. 

Ar stendu piedalījās Yara Latvija, Moller Auto, Unicredit Leasing Latvia, Gaschema, Dobeles dzirnavnieks, rapsim.lv, Forcefix, Domus būve, Agrobroker, Luminor banka, e-agronom. 


Otrajā dienas daļā notika JZK rīkotais ugunskura vakars, kura mērķis ir saliedēt, savā starpā iepazīstināt jaunos zemniekus un neformālās sarunās dalīties ar pieredzi. Atbraukušie varēja sildīties un vadīt sarunas pie ugunskura, spēlēt sporta spēles, iet pirtī, aizbraukt nopeldēties uz ezeru un iepazīties savā starpā. Otrajā dienā saimnieks Kristaps Sula izrādīja saimniecību un iepazīstināja ar saviem saimniekošanas principiem. Tāpat tika apmeklētas Ērģemes pilsdrupas un vecā baznīca.


Pateicamies visiem sadarbības partneriem un iesaistītajiem cilvēkiem, lai pasākums veiksmīgi noritētu!
Lielākā pateicība Lejasciņu saimniekam Kristapam un komandai par uzņemšanu!

Uz tikšanos citos JZK pasākumos!