X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Glāze Latvijas

Arī bezdarbība ir darbība! Latvijas lauku jaunieši aicina ik vienu ikdienas uzturā lietot Latvijā ražotus produktus, tā atbalstot vietējos uzņēmējus. Projekts „Glāze Latvijas“ sākās ar pieciem jauniešiem, kas svētdienas dienā, zirgu stallī pacēla piena glāzes par vietējiem piena ražotājiem un aicināja to publiski darīt arī citus. Lai laukos būtu darbs, lai latviešu dzertu Latvijā ražotu pienu, lai veikalu plauktos būtu Latvijas labumi, lai patriotisms neaprobežojas ar latviskām aprocēm vien, lai mēs novērtētu viens otra ieguldīto darbu! #GlāzeLatvijas

#TEIRIESPĒJA

#TEIRIESPĒJA
2018. gada 20. marts

 

#teiriespēja

Meklējam rakstošu cilvēku, kurš vēlas radoši izpausties sagatavojot rakstus par biedrības “Latvijas Jauno zemnieku kluba” biedriem.

Ja esi atvērts un uz izaicinājumiem orientēts jaunietis, tad mums tieši Tevi vajag! Aicinām radošu jaunieti rakstu rakstīšanai. Laiks un vieta ir pielāgojama, jo mūsu biedri atrodami visā Latvijā Galvenās prasības ir latviešu valodas zināšanas ļoti labā līmenī un atbildības sajūta par sev uzticēto uzdevumu. 
Iespēja varētu būt interesanta komunikāciju, sabiedrisko attiecību, žurnālistikas studentiem vai jebkuram citam jaunietim, kurš var apstiprināt, ka viņa prasmes ir pietiekami labā līmenī.
Raksti paredzēti publicēšanai mājaslapā http://jzk.lv/ un Facebook lapā https://www.facebook.com/LatvijasJaunoZemniekuklubs/ u.c.

Tavi bonuss punkti, ko iegūsi: 
- iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un viņu saimniecības pa visu Latviju, 
- apmaksāsim transportu,
- uzrakstīsim par Tevi rekomendāciju, ko pielikt klāt CV, 
- iespēja praktizēties rakstīšanā un attīstīt komunikācijas prasmes, 
- iznest savu, autora vārdu publiski!

Par iespēju sazināties ar Lieni:
jzk@jzk.lv 
26619432