X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Glāze Latvijas

Arī bezdarbība ir darbība! Latvijas lauku jaunieši aicina ik vienu ikdienas uzturā lietot Latvijā ražotus produktus, tā atbalstot vietējos uzņēmējus. Projekts „Glāze Latvijas“ sākās ar pieciem jauniešiem, kas svētdienas dienā, zirgu stallī pacēla piena glāzes par vietējiem piena ražotājiem un aicināja to publiski darīt arī citus. Lai laukos būtu darbs, lai latviešu dzertu Latvijā ražotu pienu, lai veikalu plauktos būtu Latvijas labumi, lai patriotisms neaprobežojas ar latviskām aprocēm vien, lai mēs novērtētu viens otra ieguldīto darbu! #GlāzeLatvijas

Pieredzes apmaiņa augļkopjiem Sabiles pusē

Pieredzes apmaiņa augļkopjiem Sabiles pusē
2018. gada 17. aprīlis

Aicinām 11.-12.maijā uz Jauno zemnieku kluba organizēto pieredzes apmaiņas braucienu. 
 
 
Kas ir šie braucieni?
Mēs 2-3 reizes gadā rīkojam saviem biedriem pieredzes apmaiņas braucienus/ ekskursijas uz dažādiem uzņēmumiem (ne tikai lauksaimniecības), lai parādītu jauniešiem dažādus uzņēmējdarbības veidus. Esam bijuši ražotnēs, pie mājražotājiem un protams, dažādās saimniecībās. Tāpat, rudenī rīkojam 3 dienu forumu ar dažādu veidu lekcijām par uzņēmējdarbību, sevis prezentēšanu, tīklošanos un sadarbību. 
 
Galvenais mērķis šiem te braucieniem  ir iepazīt dažādus uzņēmējdarbības veidus, iepazīstināt ar tiem jauniešus un parādīt, ka Latvijā ir ko darīt! 
Bieži ar laukiem saprot visu, kas ir ārpus Rīgas, un mēs esam ieinteresēti, lai arī reģionos kaut kas notiek, tādēļ ar šādiem braucieniem iedvesmojam! 
Plašāka info par iepriekš rīkotajiem braucieniem :ŠEIT 

Šoreiz uzmanības centrā ogas, mājražošana un augļkoki! Īpaši interesanti, jo brauksim pie stādu audzētāja, kas audzē sausseržus, krūmmellenes, irbenes, zemeņavenes, zelta jāņogas, kazenes un daudz ko citu interesantu. 


Lai gan sezona vēl nav sākusies, šis ir laiks kad iedvesmoties un pamācīties! 

 

Pieteikšanās atvērta līdz 6.maijam. Degustācijas un nakšņošana 22 EUR (nav ierēķināta ēšana)


Aicinām rēķināties ar organizatoriem un ja jums pēc pieteikšanās braucienam ir mainījušies plāni, aicinām laicīgi informēt, jo tas ļoti ietekmē plānošanas procesu! 

 

Pieteikšanās rakstot līdz 6.maijam uz jzk@jzk.lv

1.) vārds, uzvārds telefona nr. 
2.) brauksi ar savu auto (cik vietas brīvas) vai pievienosies citam
3.) no kurienes brauc/ uz kurieni pēc PABa

Ja ir īpaši komentāri, jautājumi droši pievienojiet! 

Abu dienu saimniecību aprakstus, maršrutu un citu info meklētlinkā zemāk: 
PROGRAMMA