X
Vārdadienas: Banga, Glorija

Ārvalstu sadarbība

Kā ļoti nozīmīgu, savas darbības virzienu, uzskatām ārzemju sadarbību ar līdzīgām jauno lauksaimnieku un jauniešu organizācijām visā Eiropā. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, biedrības biedriem regulāri tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādās apmācībās, forumos un konferencēs dažādās Pasaules vietās. Nonākot ārpus robežām, tiek bagātināta ne tikai sava personīgā pieredze, bet arī gūtās zināšanas tiek nodotas tālāk. Esam dalīborganizācija Eiropas lauku jauniešu organizācijā „Rural Youth Europe“.

Ugunskura vakars un lauku diena zs Lejasciņi

Ugunskura vakars un lauku diena  zs Lejasciņi
2018. gada 30. augusts


20.jūlijā Valkas novada Ērģemes pagastā zemnieku saimniecībā Lejasciņi norisinājās Dotnuva Baltic lauku dienas, kuras ietvaros apmeklētāji varēja aplūkot plašu klāstu CASE traktoru un dažādus agregātus. Noritēja augsnes sagatavošanas un lopbarības sagatavošanas  tehnikas demonstrējumi - vālošana, pļaušana, ruļļu tīšana u.c.   Lauku dienu apmeklēja ap 300 cilvēki. 

Ar stendu piedalījās Yara Latvija, Moller Auto, Unicredit Leasing Latvia, Gaschema, Dobeles dzirnavnieks, rapsim.lv, Forcefix, Domus būve, Agrobroker, Luminor banka, e-agronom. 


Otrajā dienas daļā notika JZK rīkotais ugunskura vakars, kura mērķis ir saliedēt, savā starpā iepazīstināt jaunos zemniekus un neformālās sarunās dalīties ar pieredzi. Atbraukušie varēja sildīties un vadīt sarunas pie ugunskura, spēlēt sporta spēles, iet pirtī, aizbraukt nopeldēties uz ezeru un iepazīties savā starpā. Otrajā dienā saimnieks Kristaps Sula izrādīja saimniecību un iepazīstināja ar saviem saimniekošanas principiem. Tāpat tika apmeklētas Ērģemes pilsdrupas un vecā baznīca.


Pateicamies visiem sadarbības partneriem un iesaistītajiem cilvēkiem, lai pasākums veiksmīgi noritētu!
Lielākā pateicība Lejasciņu saimniekam Kristapam un komandai par uzņemšanu!

Uz tikšanos citos JZK pasākumos!