X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Ārvalstu sadarbība

Kā ļoti nozīmīgu, savas darbības virzienu, uzskatām ārzemju sadarbību ar līdzīgām jauno lauksaimnieku un jauniešu organizācijām visā Eiropā. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, biedrības biedriem regulāri tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādās apmācībās, forumos un konferencēs dažādās Pasaules vietās. Nonākot ārpus robežām, tiek bagātināta ne tikai sava personīgā pieredze, bet arī gūtās zināšanas tiek nodotas tālāk. Esam dalīborganizācija Eiropas lauku jauniešu organizācijā „Rural Youth Europe“.

#TEIRIESPĒJA

#TEIRIESPĒJA
2018. gada 20. marts

 

#teiriespēja

Meklējam rakstošu cilvēku, kurš vēlas radoši izpausties sagatavojot rakstus par biedrības “Latvijas Jauno zemnieku kluba” biedriem.

Ja esi atvērts un uz izaicinājumiem orientēts jaunietis, tad mums tieši Tevi vajag! Aicinām radošu jaunieti rakstu rakstīšanai. Laiks un vieta ir pielāgojama, jo mūsu biedri atrodami visā Latvijā Galvenās prasības ir latviešu valodas zināšanas ļoti labā līmenī un atbildības sajūta par sev uzticēto uzdevumu. 
Iespēja varētu būt interesanta komunikāciju, sabiedrisko attiecību, žurnālistikas studentiem vai jebkuram citam jaunietim, kurš var apstiprināt, ka viņa prasmes ir pietiekami labā līmenī.
Raksti paredzēti publicēšanai mājaslapā http://jzk.lv/ un Facebook lapā https://www.facebook.com/LatvijasJaunoZemniekuklubs/ u.c.

Tavi bonuss punkti, ko iegūsi: 
- iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un viņu saimniecības pa visu Latviju, 
- apmaksāsim transportu,
- uzrakstīsim par Tevi rekomendāciju, ko pielikt klāt CV, 
- iespēja praktizēties rakstīšanā un attīstīt komunikācijas prasmes, 
- iznest savu, autora vārdu publiski!

Par iespēju sazināties ar Lieni:
jzk@jzk.lv 
26619432