X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Ārvalstu sadarbība

Kā ļoti nozīmīgu, savas darbības virzienu, uzskatām ārzemju sadarbību ar līdzīgām jauno lauksaimnieku un jauniešu organizācijām visā Eiropā. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, biedrības biedriem regulāri tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādās apmācībās, forumos un konferencēs dažādās Pasaules vietās. Nonākot ārpus robežām, tiek bagātināta ne tikai sava personīgā pieredze, bet arī gūtās zināšanas tiek nodotas tālāk. Esam dalīborganizācija Eiropas lauku jauniešu organizācijā „Rural Youth Europe“.

Rudenī uzsāksim sadarbību ar Serbiju

Rudenī uzsāksim sadarbību ar Serbiju
2017. gada 26. aprīlisRudenī Latvijas Jauno zemnieku klubs uzsāks sadarbību ar Serbijas lauku jauniešu organizāciju Erasmus+ KA2 projektā.

Projekts ReUnited Rural Active Leaders (RURAL) mērķis ir iedrošināt vietējo jaunatni lauku reģionos uzsākt vai saglabāt savu biznesu laukos, dalīties pieredzē ar citiem  lauku jauniešiem Eiropā un ierosināt politikas reformas jautājumos, kuri skar lauku attīstību.

Projekts sastāvēs no lauku attīstības apmācību kursa, vietējām aktivitātēm Balkānos un apmācībās par lauku uzņēmējdarbību. Viens no projekta rezultātiem būs sociālais tīkls, kurš aicinās kopā jaunatni no laukiem un  pilsētas, lai nodrošinātu jaunu kontaktu veidošanos, iespējamu jaunas sadarbības rašanos, tirgus iespējas jauniem produktiem un pakalpojumiem. Katra dalīborganizācija no Eiropas savienības un Balkāniem uz katru no apmācībām sūtīs 3 pārstāvjus. Dalībnieki būs jaunatnes darbinieki un jaunatnes līderi no lauku reģioniem. Apmācības norisināsies Negotin, Austrumserbijā 2017.gada oktobrī un 2018.gada aprīlī.