X
Vārdadienas: Banga, Glorija

Ārvalstu sadarbība

Kā ļoti nozīmīgu, savas darbības virzienu, uzskatām ārzemju sadarbību ar līdzīgām jauno lauksaimnieku un jauniešu organizācijām visā Eiropā. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, biedrības biedriem regulāri tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādās apmācībās, forumos un konferencēs dažādās Pasaules vietās. Nonākot ārpus robežām, tiek bagātināta ne tikai sava personīgā pieredze, bet arī gūtās zināšanas tiek nodotas tālāk. Esam dalīborganizācija Eiropas lauku jauniešu organizācijā „Rural Youth Europe“.

Permakultūra kā uzņēmējdarbība-dzīvotspējīgas mazas saimniecības

Permakultūra kā uzņēmējdarbība-dzīvotspējīgas mazas saimniecības
2018. gada 30. augusts

2018. gada 20. septembrī Agnis Graudulis apkopos savu un Richard Perkins pieredzi, lai runātu par permakultūras/regenerative agriculture saimniecībām kā veiksmīgu uzņēmējdarbības formu. Permakultūra nav tikai 'niekošanās dārziņā', bet palīdz kopēt plašākus ekosistēmas procesus, audzēt augsni un nodrošināt stabilus ienākumus pieturoties pie "earth care, people care un fair share" attieksmes. Tie, kas bija Ričarda lekcijās Latvijā 2015. gada novembrī varēs dalīties ar savām pieredzēm iedzīvinot šādu pieeju Latvijas apstākļos.

Vairāk par permakultūras aktivitātēm Latvijā varat skatīt www.permakultura.lv/pasakumi un pieteikties pasākumam rakstot vai zvanot Agnim uz 29224543, kā arī skatīt to facebook: https://www.facebook.com/events/235869573710329/

Uz tikšanos 20. septembrī Mārupē, kur tiek sperti pirmie soļi "Mārupe permaculture farm" veidošanā!

Elgars Felcis