X
Vārdadienas: Diāna, Dina, Dins

Ārvalstu sadarbība

Kā ļoti nozīmīgu, savas darbības virzienu, uzskatām ārzemju sadarbību ar līdzīgām jauno lauksaimnieku un jauniešu organizācijām visā Eiropā. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, biedrības biedriem regulāri tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādās apmācībās, forumos un konferencēs dažādās Pasaules vietās. Nonākot ārpus robežām, tiek bagātināta ne tikai sava personīgā pieredze, bet arī gūtās zināšanas tiek nodotas tālāk. Esam dalīborganizācija Eiropas lauku jauniešu organizācijā „Rural Youth Europe“.

Latvija uzņēmusi Eiropas lauku jauniešu salidojumu

Latvija uzņēmusi Eiropas lauku jauniešu salidojumu
2017. gada 15. augusts

Pēc 11 gadu pārtraukuma Latvijā atgriežas Eiropas lauku jauniešu salidojums jeb European Rally! Līgatnes novada Ratniekos,  biedrība “Latvijas Mazpulki” šogad rīkoja pasākumu – Eiropas lauku jauniešu salidojumu jeb Ralliju* .

 
No 6. līdz 13. augustam aptuveni 100 jaunieši no visas Eiropas ieradušies Latvijā, lai piedalītos nedēļu garā projektā “Active.Inspired.Rural”.

Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par klimata izmaiņām, savas rīcības sekām, kopīgu lēmumu pieņemšanas nozīmīgumu, kā arī veicināt sadarbību starp dažādu valstu jauniešiem. Ralliju organizē biedrība “Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Latvijas Jauno zemnieku klubu, Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centru un Latvijas Lauku Forumu.
 
Pasāuma ietvaros dalībnieki iepazīstināja ar savu pieredzi, sacentās savā starpā sporta spēlēs, apskatīja Latvijas dabu un saimniecības, piedalījās diskusijās, dažādās grupu saliedēšanās aktivitātēs, pildīja uzdevumus centrāltirgū, apmeklēja Radio Tev, diskutēja par cilvēktiesību ievērošanu un mierīgu līdzāspastāvēšanu Eiropā. Tāpat, jauniešiem bija iespēja izbaudīt latviešu dančus, ēdienus un kultūru. 


Pasākuma laikā lauku jauniešu organizācija Rural Youth Europe svinēs savu 60. gadadienu !
 
Projekta ''Active.Inspired.Rural.'' dalībnieki "Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros īsteno jauniešu apmaiņas projektu Ratniekos.


BILDES APSKATĀMAS ZEMĀK!