X
Vārdadienas: Vanda, Veneranda, Venija

Ārvalstu sadarbība

Kā ļoti nozīmīgu, savas darbības virzienu, uzskatām ārzemju sadarbību ar līdzīgām jauno lauksaimnieku un jauniešu organizācijām visā Eiropā. Pateicoties šai veiksmīgajai sadarbībai, biedrības biedriem regulāri tiek nodrošināta iespēja piedalīties dažādās apmācībās, forumos un konferencēs dažādās Pasaules vietās. Nonākot ārpus robežām, tiek bagātināta ne tikai sava personīgā pieredze, bet arī gūtās zināšanas tiek nodotas tālāk. Esam dalīborganizācija Eiropas lauku jauniešu organizācijā „Rural Youth Europe“.

Iesniegs prasību VARAM ministram par dialogu veidošanu, pieprasot ministra atvainošanos.

Iesniegs prasību VARAM ministram par dialogu veidošanu, pieprasot ministra atvainošanos.
2021. gada 30. jūnijs

Nodokļu maksātāju līdzekļi tiek tērēti, lai izplatītu naidu kurinošu un sabiedrību šķeļošu informāciju par Latvijas lauksaimniekiem.
Kāpēc?
Vai Plešs vēlas, lai tavi bērni un bērnu bērni tikai grāmatās lasītu par lauku un mežu saimniecībām, kurās reiz saimniekoja vietējie saimnieki?
Šodien plkst. 8:15 sešu Latvijas lauksaimniecības organizāciju apvienība- "Zemnieku saeima", "Latvijas meža īpašnieku biedrība", "Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija", "Latvijas Jauno zemnieku klubs", "Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome", "Lauksaimnieku apvienība" iesniegs savu prasību Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ministram par dialogu veidošanu, pieprasot ministra atvainošanos.
Skaties video šeit!
TIEŠRAIDE!