X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Semināri un kursi

Latvijā un Eiropā piedāvātie semināri un kursi.

Bezmaksas izglītojošais seminārs par lauku tūrismu saimniecībās (uzņēmumos) Liepājas pusē

Bezmaksas izglītojošais seminārs par lauku tūrismu saimniecībās (uzņēmumos) Liepājas pusē
2017. gada 23. oktobris

Bezmaksas divu dienu izglītojošais seminārs par lauku tūrisma piedāvājuma izveidi un pilnveides iespējām saimniecībā (uzņēmumā)

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa piedāvā divu dienu bezmaksas izglītojošo semināru “Lauku tūrisma piedāvājuma izveide un pilnveides iespējas saimniecībā (uzņēmumā)”.

Izglītojošā semināra mērķauditorija ir lauku saimniecības, mājražotāji, pārstrādes un citi uzņēmēji, kas jau darbojas vai arī tikai plāno uzsākt savu darbību tūrisma jomā. Aicināts arī ikviens interesents, kuru interesē šī joma.

Mācības notiks divas dienas – 2017. gada 6. un 7. novembrī. Pirmajā mācību dienā tiks runāts par praktiskām lietām, kas ir jāzina ikvienam, kas strādā vai vēlētos strādāt šajā jomā un noteikti dalīsimies savā pieredzē. Otrajā mācību dienā apmeklēsim dažas interesantas saimniecības un uzņēmumus, kas jau ir uzsākušas savu darbību lauku tūrisma jomā vai arī tikai plāno to darīt.

 

PIRMĀ MĀCĪBU DIENA

Pirmdien, 2017. gada 6. novembrī plkst. 10:00 (semināra ilgums 6 stundas).

Norises vieta: Biedrības "Liepājas rajona partnerība" telpas (2.stāvs), Krasta iela 12, Grobiņa.

 

Dienas programma (iekļautās pamattēmas):

  • Tūrisma attīstības tendences un esošā piedāvājuma izvērtējums, sadarbības veidošana ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju. Tehniskie aspekti tūristu uzņemšanā. Mārketings un reklāma - kā pareizi un efektīvi sevi pasniegt, piesaistot klientus (Inta Šoriņa, Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja).
  • Likumdošanas prasības saistībā ar ēdiena pagatavošanu mājas apstākļos un produkcijas degustāciju organizēšanu tūristiem (Pārtikas un veterinārā dienesta Dienvidkurzemes pārvaldes pārstāvis).
  • Lauku tūrisma piedāvājuma veidošanas aspekti: ekskursijas plānošana saimniecībā, uzņēmēju sadarbība, praktiskie un pozitīvi piemēri un tūrisma piedāvājuma modelēšana (Videga Vītola, LLKC Jelgavas konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante un Lauku tūrisma gide).

 

OTRĀ MĀCĪBU DIENA

Otrdien, 2017. gada 7. novembrī plkst. 10:00

Dienas laikā apmeklēsim dažas interesantas saimniecības un uzņēmumus:

  • Zanes Gustas ģimenes uzņēmumu SIA “Zoovilla” (Grobiņas novads), kas savā saimniecībā “Lavender Villa” piedāvā iespēju iepazīt lavandas audzēšanas specifiku, tās izmantošanas iespējas, rīko radošās darbnīcas, piedāvā gaišas telpas semināriem un pasākumu rīkošanai, kā arī viesmīlīgus namiņus nesteidzīgai un mierīgai atpūtai pie dabas.
  • Ineses Meļķes ģimenes uzņēmumā SIA “SC Grand” (Priekules novads), kas saviem klientiem piedāvā garšīgus, veselīgus un dabīgus sēklu un riekstu maisījumus un alkšņu malkas gaļas kūpinājumus.
  • Ingutas Mellumas ģimenes saimniecību ZS “Padambji” (Priekules novads), kas strādā augkopības jomā un savus ar mīlestību audzētos ābolīšus piegādā gan vietējām izglītības iestādēm, gan arī mazumtirdzniecības veikaliem.

 

Izglītojošais seminārs ir bezmaksas.

 

Lai varētu pēc iespējas labāk noorganizēt semināru, aicinām iepriekš pieteikties:

  • Elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu pie pasākuma apraksta Valsts Lauku tīkla mājas lapā (www.laukutikls.lv).
  • Personiski sazinoties ar Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

 

Papildus informācija ir iespējams iegūt pie Alekseja Kačanova (tālr.: 27843096, e-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv).

 

Pasākums tiek rīkots Valsts Lauks tīkla pasākuma „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā” ietvaros.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Aleksejs Kačanovs

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”

Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultants

Tālr.: 27843096,

E-pasts: aleksejs.kacanovs@llkc.lv

www.llkc.lv, www.laukutikls.lv