X
Vārdadienas: Leonīds, Leonīda

Latvijas lauku attīstība

Aktuālā informācija kopējā lauksaimniecības politikā. Iesakām LAD mājaslapu http://www.lad.gov.lv/lv/programmas/, lai ātrāk atrastu sev interesējošo programmu.

Jaunais veiksmīgais zemnieks 2017 - Kristaps Sula

Jaunais veiksmīgais zemnieks 2017 - Kristaps Sula
2017. gada 24. oktobris

13.oktobrī kultūras pilī "Ziemeļblāzma" norisinājās Zemkopības ministrijas laureātu godināšanas ceremonija. 

Jauno zemnieku klubs nominācijai izvirzīja jauno lauksaimnieku Kristapu Sulu no Valkas novada, kurš arī saņēma Sējēja lielo balvu un saņēma titulu "Jaunais veiksmīgais zemnieks 2017" 
Kristaps Sula ir jauns, uzņēmīgs lauksaimnieks, kurš ir pārņēmis vecvecāku saimniecību, lai turpinātu saimniekot laukos. Kristaps  ar uzņēmēja domāšanu un prasmīgu saimniekošanu pierāda, ka mūsdienu lauksaimnieks ir zinošs un atbildīgs saimnieks, kuru raksturo - līderība, drosme uzņemties atbildību, sociālais aktīvisms.  Kā arī, jaunajam saimniekam stratēģiski ir skaidrs plāns, kā tuvākajos piecos gados tiks virzīta saimniecības attīstība, lai veiksmīgāk iegūtu stabilu vietu ražotāju tirgū. 

Esam lepni, ka jau vairākus gadus pēc kārtas mūsu izvirzītie kandidāti saņem Sējēja balvu!  Esam lepni, ka mūsu biedru rindās ir tādi jaunie, uzņēmīgie zemnieki kā Kristaps!  Latvijai ir ar ko lepoties!

LAUREĀTS  Valkas novada z/s “Lejasciņi”, saimnieko Kristaps Sula

VEICINĀŠANAS BALVAS

Limbažu novada SIA “Eco Onyx”, saimnieko Arvīds Ošāns

Auces novada z/s “Imantas”, saimnieko Ģirts Ante
Video par Kristapu: ŠEIT
Bildes no godināšanas ceremonijas zemāk