X
Vārdadienas: Venta, Salvis, Selva

Iespējas

Rullē uz leju, lai atrastu sev piemērotāko prakses vietu vai darbu!

Pārdod bioloģisko saimniecību Auces novadā

Pārdod bioloģisko saimniecību Auces novadā
2017. gada 26. septembris

Tiek pārdota bioloģiskā saimniecība , kur zemes platība 8.8 ha, no tiem 5 ha ir bioloģiski sertificēti ar nepilniem 2 ha smiltsērkšķu stādījumiem. 2 ha ir bērzu jaunaudze. Tātad, viss ko izaudzē , ir bioloģiskā produkcija.

Dzīvojamā māja celta 1994 gadā no blokiem , apšūts ar baltiem ķieģeļiem. Siltināta ar EKO vati. Trīs fāzu elektrība. 2015.gadā pilnība renovetā. Kopējā platība apm. 150 m2

Apkure- malkas kamīnkrāsns ar gaisa vadiem uz otro stāvu un krāsns virtuvē . Tualetes apsilda siltā elektriskā grīda. VIASAT televīzija un stabils mājas internets. Koka pakešu logi.

  1. Stāvā virtuve, koridors, viena guļamistaba un divas dzīvojamās istabas, tualete ar dušu.
  2. Stāvā lielā guļamistaba, 2 mazās guļamistabas, koridors, tualete un izeja uz tornīti ( verandu ).

 

Saimniecības ēka celta ulmaņlaikos, ( viss īpašums bijis mežsarga māja ), Atjaunots 2012. gadā .  Tanī izveidots pagrabs, noliktava, garāža, darbnīca saimniekam. Pirts kā jau latviešu lauku pirtiņa ar dīķi. Plašs ābeļdārzs un ogulāji.

 

Ja vēlas, ir 10 ha mežs, kas ir  atsevišķā zemes grāmatā. Skolas autobuss piebrauc līdz mājām . Auces novadā cenas mežam – ap 4000/ha, bioloģiskajai zemei  ap 3000/ha ( 2016. gada statistikas dati ). Mājas atjaunotā vērtība ap 70000.00eur. Par visu aprīkojumu vienošanās uz vietas  ( traktors, zāles pļāvējs , u.ttt. )

Viss ir runājams. Baiba Tel.:29784406 

Vairāk bildes apskatāmas zemāk